Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośniki w O3 jakie wymiary

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Głośniki w O3 jakie wymiary

    Przyjemne wyposażenie, przy czym przebieg jest zaskakujący co nie znaczy, że nieprawdziwy no ale... Poza dziwnie skromnym przebiegiem nie widac nic niepokojącego na pierwszy rzut oka. A jak masz niedaleko to podjedź, zobacz. Cena hm..

  • #2
    Głośniki w O3 jakie wymiary

    Witam, jako , że rodzice posiadają o3 bez Cantona, idzie gwiazdka , a fabryczny zestaw gra okrutnie słabo, chciałem im sprezentować głośniki do O3 , jaka średnica tam wchodzi bez specjalnej ingerencji ?
    RS Stage 2 335/450

    Komentarz


    • #3
      Forum - Octavia Club Polska Masz tu rospuske Cantona, a ze go nie masz to i tak w drzwiach bedzie ten sam rozmiar co Cantona. BtW sama wymiana glosnikow nic nie da, no moze ciutke... Chociaz watpie, bo jak sa one zasilane wzmakuem z radia to tylko wczesniej harczec zaczna bo wzmak nie wydoli najlepiej najpierw drzwi matami wylozyc????
      "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

      Komentarz


      • #4
        Alle audiofile.....

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Ralfik
          Alle audiofile.....
          Widocznie adamwo woli w aucie czuć się jak na dyskotece niż posłuchać np: dźwięku 2.0 TSI

          Ja i tak połowy skali głośności nie przekraczam bo już jest dla mnie wystarczająco głośno, a i na moje zapotrzebowanie jakość dźwięku jest wystarczająca. Nawet nie wyobrażam sobie jazdy z Cantonem, pewnie "wnętrzności podskakują". adamwo tak jak JacekRS napisał, sama wymiana głośników za wiele nie pomoże...
          O3 RS TSI DSG

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bolo81
            dźwięku 2.0 TSI
            Z tychże glosnikow :lol: :lol: :lol:
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              bolo81 ja mam Cantona i mi wystarcza, ja piszę o aucie rodziców a to 1.4 tsi
              RS Stage 2 335/450

              Komentarz


              • #8
                A to Tobie ich granie nie wystarczy, czy im to granie nie wystarczy?

                Może na siłę ich nie uszczęśliwiaj

                Mój ojciec w OI ma standardowe nagłośnienie (Symphony radyjko) które wolę mieć wyłączone jak jadę jego samochodem, ale on mówi,że "Mi to bardzo dobrze gra, wiadomości słychać idealnie" w związku z tym stwierdziłem, że nie tykam tego "antyaudio"
                "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                Komentarz


                • #9
                  Właśnie im nie wystarczy jak usłyszeli cantona, wiadomo , że cantona z tego nie zrobię , ale powiem tak, seryjne głośniki w S2 którego miałem przed Rsem grały o niebo lepiej.
                  RS Stage 2 335/450

                  Komentarz


                  • #10
                    adamwo, jak chcesz mam dobrego magika od takich tematów na Śląsku - chłopak dla mnie zawodowiec w 100% (CA też się zajmuje)

                    Forum - Octavia Club Polska

                    Wojtek 504 984 921

                    43-176 Gostyń
                    ul. Zajęcza 23
                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                    Komentarz


                    • #11
                      LUKI, tylko zeby kolegi koszty nie przerazily, bo same materialy (maty itp) juz swoje kosztuja :twisted:

                      A tak swoja droga to nie wiem czy czasem do Wojtka nie uderze przyciemnic przednie szyby w mojej lafiryndzie
                      "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                      Komentarz


                      • #12
                        dzięki Luki, ale jak sie chlopak wezmie za wygłuszanie wnętrza to właśnie koszty skoczą ponad budżet na prezent, coś poszukam , najpierw głośniki same, jak bedzie kicha to sie dopiero wygłuszy
                        RS Stage 2 335/450

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Maicroft
                          Zamieszczone przez bolo81
                          dźwięku 2.0 TSI
                          Z tychże glosnikow :lol: :lol: :lol:
                          Nie mówie o trybie sport, i tak nie używam bo na mieście wystarczy normal - bo reszta na światłach przy DSG to statyści
                          O3 RS TSI DSG

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez JacekRS
                            A tak swoja droga to nie wiem czy czasem do Wojtka nie uderze przyciemnic przednie szyby w mojej lafiryndzie
                            a śmiało polecam :!:

                            Forum - Octavia Club Polska wrzuć tylko pozytywną opinię po wykonanej pracy (a wiem, że taka będzie )
                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X